Jump to content

Visas aktyvumas

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Идеи для творчества 8. slm принтеры в промышленности slm принтер купить [url=http://www.mls-3dprin4.ru/]http://www.mls-3dprin4.ru/[/url] .
 3. Eco-Friendly Options Backup Power Made Easy: The Best Solar Generator for Home Use solar home backup generator [url=https://www.olargener-ackup.com]https://www.olargener-ackup.com[/url] .
 4. Laikinai neveiksni skiltis.
 5. Neveiksni skiltis.
 6. Neveiksni skiltis.
 7. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Taisyklės: Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinimas turi būti prasižengusio žaidėjo slapyvardis mūsų serveryje. Nekurti anketos, jeigu neturite įrodymų (nuotraukų, vaizdo įrašų). Draudžiama dėti su programomis pakeistas ar apkarpytas nuotraukas. Temoje rašyti gali tik nukentėjusysis ir prasižengę žaidėjai. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas. Jeigu nori paskųsti administratorių, rašykite administratoriaus papeikimą. Jeigu norite paskųsti teisėsaugos darbuotoją, rašykite jo darbo papeikimuose (Policijos). Apgavysčių atvejais administracija pinigų negražina, nors pateikus aiškius įrodymus, apgavikas gali būti tik užbanintas. Nepasitikėkite niekuo, nes už tai atsakote tik jūs pats. Įrodymai padaryti teamspeake (Balso įrašas) priimamas tik tada, jeigu bent vienas iš administracijos narių patvirtina jog tai išties kalba kaltinamasis ir tai yra tikrai jo balsas. Taip pat, (balso įrašas) gali būti priimamas su filmuota vaizdo medžiaga kurioje aiškiai matoma kaip skundžiamasis žaidžia serveryje, važinėja su mašina, nuveža jus į jūsų paprašytą vietą, o kol jūs esate vežamas, įrašinėjate pokalbį ir bandote surinkti įrodymus. Už tokių temų kūrimą kaip „atsiprašau, ne čia pataikiau“, „trinti“, „išsiaiškinome“ - temos autoriui 5 įspėjimai. Tai padaryta todėl, kad dažnai būna, kad įkeliat, o po to susitariat arba pagailit - jei esate neįsitikinę, geriau net nekelkit. * Svarbi informacija: Anketos, kurios yra be įrodymų ar neatitinka taisyklių - trinamos. Bet koks įrodymų padirbinėjimas baudžiamas BAN'u visam laikui. Skundžiamasis žaidėjas gali atsakyti į skundą bei paaiškinti savo veiksmus per 24val nuo skundo anketos sukūrimo. Išskyrus tą atvejį kai įrodymai aiškūs ir pasiaiškinimo jokio nereikia.
 8. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Taisyklės: Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinimas turi būti prasižengusio žaidėjo slapyvardis mūsų serveryje. Nekurti anketos, jeigu neturite įrodymų (nuotraukų, vaizdo įrašų). Draudžiama dėti su programomis pakeistas ar apkarpytas nuotraukas. Temoje rašyti gali tik nukentėjusysis ir prasižengę žaidėjai. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas. Jeigu nori paskųsti administratorių, rašykite administratoriaus papeikimą. Jeigu norite paskųsti teisėsaugos darbuotoją, rašykite jo darbo papeikimuose (Policijos). Apgavysčių atvejais administracija pinigų negražina, nors pateikus aiškius įrodymus, apgavikas gali būti tik užbanintas. Nepasitikėkite niekuo, nes už tai atsakote tik jūs pats. Įrodymai padaryti teamspeake (Balso įrašas) priimamas tik tada, jeigu bent vienas iš administracijos narių patvirtina jog tai išties kalba kaltinamasis ir tai yra tikrai jo balsas. Taip pat, (balso įrašas) gali būti priimamas su filmuota vaizdo medžiaga kurioje aiškiai matoma kaip skundžiamasis žaidžia serveryje, važinėja su mašina, nuveža jus į jūsų paprašytą vietą, o kol jūs esate vežamas, įrašinėjate pokalbį ir bandote surinkti įrodymus. Už tokių temų kūrimą kaip „atsiprašau, ne čia pataikiau“, „trinti“, „išsiaiškinome“ - temos autoriui 5 įspėjimai. Tai padaryta todėl, kad dažnai būna, kad įkeliat, o po to susitariat arba pagailit - jei esate neįsitikinę, geriau net nekelkit. * Svarbi informacija: Anketos, kurios yra be įrodymų ar neatitinka taisyklių - trinamos. Bet koks įrodymų padirbinėjimas baudžiamas BAN'u visam laikui. Skundžiamasis žaidėjas gali atsakyti į skundą bei paaiškinti savo veiksmus per 24val nuo skundo anketos sukūrimo. Išskyrus tą atvejį kai įrodymai aiškūs ir pasiaiškinimo jokio nereikia.
 9. Laikinai neveiksni skiltis.
 10. Laikinai neveiksni skiltis.
 11. Laikinai neveiksni skiltis.
 12. Laikinai neveiksni skiltis.
 13. Laikinai neveiksni skiltis.
 14. Laikinai neveiksni skiltis.
 15. Laikinai neveiksni skiltis.
 16. Laikinai neveiksni skiltis.
 17. Laikinai neveiksni skiltis.
 18. Sveiki, renkamas naujasis Furistų direktorius. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, furistų xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Furistų direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Furistų darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti Furistų darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 19. Sveiki, renkamas naujasis Narkotikų prekeivių direktorius. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, prekeivio xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Narkotikų prekeivių direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Narkotikų prekeivių darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti Narkotikų prekeivių darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 20. Sveiki, renkamas naujasis Ginklų prekeivių direktorius. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, prekeivio xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Ginklų prekeivių direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Ginklų prekeivių darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti Ginklų prekeivių darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 21. Sveiki, renkamas naujasis Taxi direktorius. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, taxi xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Taxi direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Taxi darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti Taxi darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 22. Sveiki, skelbiame naujojo Mechanikų direktoriaus rinkimus. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, mechanikų xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Mechanikų direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Mechanikų darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti Mechanikų darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 23. Sveiki, skelbiame naujojo Medikų direktoriaus rinkimus. Šį kartą pildydami anketą rašysite rašinį. Nebus standartinių klausimų, Galėsite lengviau išreikšti mintis, o ir mums skaityti bus įdomiau. Rašiniai turi būti rašomi rišlūs ir su lietuviškomis raidėmis, keverzonių tikrai neskaitysime. Pastraipų iš senų anketų nekelkite, nes patikrinsime ir užskaitysime kaip anketos kopijavimą, patikrinti ar toks sakinys ar pastraipa dalyvavo senesniuose direktorių rinkimuose labai lengva. Jei jūsų forumo Vardas_Pavarde identiškai neatitinka Vardas_Pavarde žaidime, galite net nepildyti, nes rašinius su netinkamais V_P iškart ištrinsime ir skaitysime tik tuos, kurių V_P yra lygiai toks pat kaip ir žaidime. Apačioje pateikiame klausimus kaip planą, pagal kurį galite rašyti rašinį. Sėkmės Į klausimus neatsakinėkite. jie yra tik planas, pagal kurį galite parašyti rašinį: 1. Trumpai apibūdinkite save, savo veiklą, (paminėkite Vardas_Pavardė, xp skaičius, metai, medikų xp). 2. Kodėl manote, kad esate tinkamas šiam postui? 3. Kokios, Jūsų manymu, savybės yra būtinos Medikų direktoriui? 4. Kaip ketinate direktoriauti, ką veikti, kaip tinkamai išnaudoti laiką? 5. Kaip ketinate rinkti komandą bei spręsti nesutarimus tarp komandos narių? 6. Kaip rinksite komandą, kaip ją užimsite, paminėkite veiklas 7. Kokie, Jūsų manymu, turėtų būti prioritetai Medikų darbuotojams? 8. Kokias naujas, savas idėjas planuojate įgyvendinti radistų darbe? 9. Kaip ketinate pasirūpinti darbuotojų premijomis? (T.y kaip ketinate surinkti pinigų) SVARBU: Anketas mato tik DPKT, todėl norėčiau jums patarti - NIEKAM neatskleiskite, kad jūs esat užpildę į direktoriaus postą, tai siūlau padaryti dėl to, kad DDoS kenkėjai jūsų nenulaužtų, ir JŪS galėtumėt ramiai kandidatuoti į direktorių. Linkiu sėkmės!
 24. Neveiksni skiltis
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...